Welkom

De doelstelling van onze club is eenvoudig gesteld: badminton spelen voor het plezier en dit volgens ieders mogelijkheden. Iedereen is dus welkom: van jong tot oud!

Iedereen moet maximale speelkansen krijgen, er wordt niet in competitie gespeeld en er gebeuren geen selecties. Vanuit dat oogpunt vragen wij om onze clubleefregels zo goed mogelijk te respecteren, want deze zijn erop gericht om het clubleven maximale ontplooiingskansen te geven.

Om deze visie meer kleur en sterkte te geven zijn we tot een gedragscode gekomen die dit allemaal duidelijk omvat. Deze kan je terugvinden op de pagina Onze club.

Met sportieve groeten,
Het bestuur BC Haminton 85

Jouw badmintonclub nu ook op Instagram

We zijn nu ook terug te vinden op Instagram. Je kan hier last-minute berichten, aankondigen en sfeerfoto's terugvinden. Scan de code, zoek ons op onder BCHAMINTON85 of klik op de volgende link...

BC Haminton 85 clubtornooi zondag 8/10/23

Ons jaarlijks treffen met andere clubs. Dit is misschien die extra badmintonchallenge die je al lang eens zocht? Je eens meten met andere spelers van andere clubs. Zoek je partner en schrijf jullie samen...

Vakantieregeling juli / augustus 2023

Tijdens de vakantiemaanden blijven we doorspelen op woensdag (6 terreinen) van 20-22u en op vrijdag (4 terreinen) van 19-21u. Ook jeugdleden zijn welkom. Spreek misschien af met enkele vrienden of kom mee met een familielid die ook...

Recente fotoalbums

« terug naar albums

2022 - Jeugdtornooi december